Chytrý hotel

Získejte kontrolu nad každou místností a zefektivněte provoz vašeho hotelu.

Chytrý hotel znamená zvýšený komfort pro vaše hosty a pohodlí pro každého návštěvníka vašeho hotelu. Ať se jedná o samotné pokoje nebo konferenční místnost, vždy je cílem nabídnout možnost ovládat osvětlení, teplotu, stínění, audiovizuální techniky a to vše z aplikace či jiným způsobem.

Pro vás jako management hotelu, bude přínos systému v kontrole nad každou místností, bezpečnost celé budovy před požárem a přítomnosti škodlivého CO2. Lze zvolit systém natolik sofistikovaný, že vaše přítomnost pro ovládání a řízení hotelu nebude třeba.

Přístupové systémy pro hotely

Nabízíme nejmodernější a bezpečné přístupové systémy pro hotely, penziony. Ovladače provádí veškeré úlohy hotelového provozu a lze je ovládat z centrálního bodu např. recepce.

Zvolte systém, který splňuje všechny požadavky pro moderní architektura – nejvyšší úroveň kvality a především pohodlí: od ovládání žaluzií, osvětlení a topení až po média (TV, prezentace, scény) a přístupové systémy, vše jednoduše ovládatelné.

Ovládání celé místnosti

Jedná se o automatické ovládání osvětlení, které je řízeno kombinaci detektorů (pohybový/dveřní) a spínacího prvku. Ovládání probíhá zcela automaticky nebo prostřednictvím bezdrátového ovladače, který má mimo základní funkce (ON/OFF) navíc funkci MASTEROFF (jedním stiskem vypne všechna světla).
Dokáže řídit nejen hlavní osvětlení pokoje, ale také lampu v rohu místnosti, záclony/žaluzie nebo umí vypnout všechny/některé zásuvkové okruhy. Tato kombinace detektoru a spínacího prvku přináší hoteliérům úsporu nákladů na osvětlení a zákazníkům komfort ovládání.

Vše v jednom

Systém pro chytré hotely vám umožní kontrolu nad všemi místnostmi hotelu. Od kamerové bezpečnosti na chodbách a společenských místnostech, až po kontrolu teploty a osvětlení v každé místnosti. Uživatelsky přívětivé rozhraní vám usnadní kontrolu a efektivní ovládání hotelu pro každého.