Chytré bydlení pro každý dům

Žádné scifi, ale reálné a dostupné pohodlí

Představte si, že přijdete domů a pouhým jedním dotykem se vám dům přizpůsobí. Změní intenzitu a barvu osvětlení za doprovodu vaší oblíbené hudby. Před koncem filmu si necháte připravit horkou lázeň, nahřejte saunu a drahou polovičku necháte uvolnit v masážní vířivce.

Domácí inteligentní systém

Chytrý dům se postará o vše, s čím jste se museli namáhat předtím sami. Způsob ovládání je na vás, tablet, dotykový panel, chytrá televize nebo jen váš telefon, vám přinese nevídaný komfort. Můžete ovládat osvětlení, regulovat teplotu, vlhkost vzduchu, audio/video, monitorovat interiér a exteriér pomocí kamerového systému. Chytrý dům máte pod kontrolou nejen doma, ale i z práce nebo zahraničí.

Ovládání celého domu

Váš chytrý dům můžete ovládat z domova, z práce i odkudkoliv na světě. Na cestách oceníte přístup z mobilní aplikace, ovládání přes tablet nebo doma na dotykových panelech přes dálkové ovládání, stěnový vypínač nebo chytrou televizi. Vysokou rychlost přenosu dat a nízkou prodlevu v odezvě zajišťují námi dodané kvalitní síťové prvky.

Zabezpečení v kapse

Bezpečná a ničím nerušená domácnost je s naším systémem samozřejmostí. Budete mít dokonalý přehled ve všech místnostech. V rámci zabezpečení oceníte domovní interkom s kvalitní kamerou, na kterou se vzdáleně připojíte třeba z tabletu nebo mobilu. Doma jej pohodlně obsloužíte třeba přes dotykový panel. Můžete tak pohodlně komunikovat s návštěvami u dveří, s hosty na zahradě nebo kontrolovat děti v postýlce. Systémy zároveň hlídají zabezpečení domácnosti, závady spotřebičů a hlásí neočekávané situace.