Chytrá kancelář

Již nemusíte čekat co přinese budoucnost….staňte se její součástí

S chytrou kanceláří můžete snadno řídit veškeré vaše prostory včetně kanceláří. Sofistikovanou automatizací s moderními prvky vytvoříte atraktivní pracovní prostředí a svým zaměstnancům poskytnete větší komfort pro práci. Zároveň ušetříte cennou energii na vytápění a klimatizaci, jelikož řídíme všechny prvky jako je stínící technika, vytápění, klimatizace, rekuperace zároveň a vždy nejde ideální řešení.

Zasedací místnosti – smart zasedačky

Udělejte ze své zasedačky výstavní chrám nabitý moderními technologiemi. Zjednodušte si prezentování, školení a schůzky díky komfortu, který naše systémy přináší.

  • Ovládání místnosti z dotykového panelu, dálkového ovladače nebo mobilu
  • Nastavte si světla, žaluzie nebo teplotu dle vašich potřeb
  • Nejmodernější audio a video systémy – videokonference na nové úrovni

Využijte možnosti skrytých televizí s motorickým výsuvem nebo neviditelných reproduktorů. Pro klienty instalujeme technologii Dolby Atmos.

Chytrá kancelář

Chytrá kancelář nejenom zefektivní vaší práci, ale především zlepší zdravotní podmínky a pohodlí vašich zaměstnanců.

S naším systémem lze ovládat osvětlení, kontrolovat hladinu CO2, nastavovat teplotu.

Klimatizace, regulace vytápění, přístupové systémy a přehledy úspor.

Čekárny a vestibuly

Soukromé ordinace již objevily potenciál využití chytrých technologií. Náš systém přináší zvýšení komfortu pro personál a zlepšení pohodlí klientů.

Smart systém se postará o ideální klima v čekárně či recepci. Dveřní interkomy zjednoduší komunikaci při vstupu klientům. Multimédia usnadní čekání, konzultaci a následné péče.